Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar TSO İscehisar Temsilciliğini Hizmete Açtı

27.09.2022 Tarihinde Admin Tarafından Eklendi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın İscehisar temsilciliğini hizmete açtı.
Hisarcıklıoğlu,burada yaptığı konuşmada, hayırlı işler için Afyonkarahisar’a geldiklerini belirterek, “Önce burada Odamızın yeni temsilciliğini açacağız. Sonrasında da yine Odamız bünyesinde kurulan Arabuluculuk Merkezini faaliyete geçireceğiz” dedi.
Açılış toplantısında konuşan İscehisar Kaymakamı ve İscehisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Ali Semiz ise; “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası İscehisar Temsilciliğinin bölgemizde irtibat ofisi açması firmalarımızın zamanlarını doğru kullanmasına vesile olacaktır. Bu temsilciliğin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür eder. Temsilciliğimizin bölgemize ve iş dünyasına hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi. Toplantıda İscehisar Belediye Başkanı ve Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Şahin, Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin Ayyıldız ve OSB Müdürü Muhammed Bacaksız’ da yer aldı.

Son Yazılar